Зразок текстової частини плану евакуації


№п/п. Дії Порядок та послідовність Посада, ПІП виконавця
1. Повідомлення про пожежу При виникненні та виявленні пожежі або її ознак, необхідно негайно повідомити по телефоні пожежну частину, задіяти систему сповіщання людей про пожежу, поставити до відома директора школи або працівника, що його заміщує.  
2. Евакуація дітей з будівлі, що загорілася, порядок евакуації при різних варіантах. Всі діти мають виводитися назовні через коридор і виходи згідно з планом негайно при виявленні пожежі або за сигналом сповіщення.  
3. Звірення списочного складу з фактичною наявністю евакуації. Всі евакуйовані з будівлі діти перевіряються за наявними в групах й класах поіменними списками (журналом).  
4. Пункти розміщення евакуйованих дітей. У денні години діти групами розміщуються в ___________ У нічні години евакуюються до _______    
5. Гасіння пожежі, яка виникла, працівниками ДНЗ до прибуття пожежної частини. Гасіння пожежі організується й проводитися негайно з моменту її виявлення працівниками ДНЗ, не зайнятими евакуацією дітей. Для гасіння використовуються всі наявні в установі засоби пожежогасіння.  
 
 
План евакуації вихованців ДНЗ на випадок надзвичайних ситуацій (текстова частина)
№ п\п Назва дій План дій на випадок НС Виконавці
І Евакуація дітей 1. Пункти розміщення евакуйованих Для евакуації дітей використовуються всі наявні входи. Вдень всі 6 груп розміщуються у приміщенні гуртожитку (для жінок) ВАТ «Смілянський цукрокомбінат». Вихователі всіх груп.
2. Вр.№1     Вр.№2 При виникненні пожежі в одній з кімнат план евакуації не змінюється. Після евакуації дітей необхідно перевірити їх наявність за списком. В холодний період року діти переводяться до гуртожитку ВАТ «Смілянський цукрокомбінат». При виникненні пожежі на кухні евакуація дітей груп « Бджілка», «Ромашка», «Дюймовочка» та «Білосніжка» проводиться через евакуаційні виходи. Дітей груп «Капітошка» та «Курчатко» – через вхід своїх груп. Завідувач, вихователі, помічники вихователів
3. Евакуація дітей при пожежі Евакуація дітей здійснюється за вказівкою завідувача закладом, а у випадку загрози - негайно, не чекаючи вказівок припиняються заняття, ігри, прийом їжі.  
ІІ Виклик та зустріч пожежної команди 4. Виклик пожежної команди При задимленні або загоранні необхідно викликати міську пожежну команду за телефоном 101. Телефон знаходиться у приміщенні коридору біля кабінету завідувача. Повідомлення про пожежу слід передати так: «У дошкільному навчальному закладі №7 «Сонечко» пожежа, адреса: вул.. Блюхера , 13. Місце зустрічі: вул.. Блюхера, 13 біля центрального входу у заклад.» Особа, яка виявила пожежу
5. Зустріч пожежної команди При появі пожежної команди, особа, яка зустрічає, зобов’язана провести начальника караулу, який прибув, до місця пожежі найближчим шляхом і одночасно проінформувати його про те, де і що горить, чи складає це загрозу дітям. ІІІ Гасіння пожежі 6. Гасіння пожежі, що виникла, обслуговуючим персоналом Гасіння пожежі або загорання організовується і проводиться негайно з моменту його виявлення всіма співробітниками закладу, які не зайняті евакуацією дітей. Для гасіння пожежі використовуються всі наявні засоби для пожежогасіння В обов’язковому порядку зав. господарством, мед. сестра, завідувач

Приложенные файлы

  • docx 26728611
    Размер файла: 17 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий