Звіт про проходження педагогічного стажування


Звіт про проходження педагогічного стажування з 11.03.2013 р. по 05.04.2013 р. студентки VI курсу факультету іноземної філології спеціальності „Мова і література англійська, німецька", Панської Вікторії Олегівни.
Педагогічне стажування проходила в Миколаївському національному щ,.університеті імені В.О. Сухомлинського.
Під час стажування я провела 6 занять. З них 2 лекції англійської зарубіжної літератури для 1 курсу, 1 лекцію з історії англійської мови для 4 курсу заочної форми навчання та 3 практичних заняття з практики усного та писемного мовлення (англійська мова) для 4 курсу. Це дозволило мені побачити і закріпити на практиці теоретичні знання, які я отримала в університеті.
Проходження стажування допомогло мені закріпити впевненість у правильності вибору професії, викликати прагнення вивчати спеціальні та психолого-педагогічні дисципліни у вузі, вдосконалювати свої педагогічні здібності, розширювати свою ерудицію, вдосконалювати свої знання з вивчення іноземної мови. А також побачити використання на практиці різних методів і засобів для проведення уроку.
Стажування допомогло розвити впевненість у собі, комунікативні здібності та подолати страх перед великою аудиторією.
Виникнення певних труднощів під час проходження стажування допомогло мені зробити певні висновки, проаналізувати їх та знайти шляхи вирішення проблем.
На мою думку, проведення стажування на VI курсі навчання - це найкращий спосіб підготувати майбутнього молодого викладача до подальшої роботи за своєю професією, оцінити свої можливості як розумові так і моральні.

Приложенные файлы

  • docx 26686811
    Размер файла: 13 kB Загрузок: 1

Добавить комментарий