Положення 2016р. Зразок заявки

ЗАТВЕРДЖУЮ ЗАТВЕРДЖУЮ
Президент Вінницької Начальник управління
Обласної федерації армспорту у справах сім`ї, молоді
та спорту ОДА
______________ М.В.Торохтій _________С.В.Чернявський

Положення
про проведення обласних змагань з армспорту на 2016р.

1.МЕТА І ЗАВДАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЬ.

Обласні змагання з армспорту проводяться з метою:
підвищення рівня майстерності спортсменів;
відбору сильніших спортсменів до складу збірної області для участі в всеукраїнських змаганнях,Чемпіонатах України,Кубку України.
активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
популяризації і подальшого розвитку виду спорту в області.

2. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
2.1 Чемпіонат області серед дорослих: 27-28 лютого 2016р, м. Вінниця, спорт-комплекс «Колос». Час зважування о 11.00.

2.2 Кубок області : 22-23 жовтня, м.Немирів, спорткомплекс. Час зважування о 11.00.

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ.
Керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється управлінням у справах сім`ї молоді та спорту облдержадміністрації, разом з Обласною федерацією армспорту (далі – Федерація). Безпосередньо проведення змагань (залежно від місця проведення) покладається на органи виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту, а також на головну суддівську колегію, яка сформована Федерацією і затверджена управлінням у справах сім’ї молоді та спорту.
Головний суддя:Торохтій Микола Вікторович.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
До участі в обласних змаганнях з армспорту допускаються спортсмени – громадяни України, що представляють збірні команди районів сформовані за результатами змагань регіонального рівня та спортсмени у особистому заліку.

4.1 Чемпіонат області (чоловіки, жінки) та Кубок області :
Допускаються спортсмени з рівнем  підготовки не нижче 3-го спортивного розряду.
Склад команди: до 14 осіб, з них 9 чоловіків, 5 жінок, у кожній ваговій категорії дозволяється виступ не більше двох спортсменів від команди та 2 тренера-представника. Змагання особисто-командні та проводяться у вагових категоріях на ліву та праву руки:
чоловіки: 60, 70, 80, 90, 100 та понад 100кг.
жінки: 60, 70 та понад 70 кг.

5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
5.1 Змагання проводяться згідно з правилами, затвердженими Українською федерацією армспорту та погодженими управлінням у справах сім`ї молоді та спорту. Командний залік визначається за більшою сумою очок. У командний залік зараховуються до 2-х результатів учасників команди у кожній ваговій категорії.
Очки нараховуються за таблицею:
5.2 Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс, при відсутності може бути оформлений на мандатній комісії.
5.3 Процедура та регламент проведення антидопінгового тестування відповідають вимогам Кодексу Всесвітньої Антидопінгової Агенції (ВАДА), Антидопінгових правил міжнародної федерації армспорту (WAF) та Закону України «Про антидопінговий контроль у спорті».

6. НАГОРОДЖЕННЯ
Учасники змагань усіх чемпіонатів та Кубку області, які посіли I, П, Ш місця у кожній ваговій категорії, нагороджуються дипломами управлінням у справах сім`ї молоді та спорту облдержадміністрації і медалями Обласної федерації армспорту.
Команди призери нагороджуються дипломами та кубками..


7. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ФІНАНСУВАННЯ.
Всі витрати, пов’язані з організацією та проведенням обласних змагань, передбачаються за рахунок коштів управлінням у справах сім`ї,молоді та спорту, згідно із Єдиним календарним планом спортивних заходів області на 2015 рік, коштів Федерації та інших залучених Федерацією позабюджетних надходжень згідно із затвердженим кошторисом.
Витрати на відрядження учасників змагань та тренерів-представників (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, харчування, добові, збереження заробітної плати) несуть організації, що відряджають. Стартовий внесок для участі становить 40 грн. (на обидві руки) + страхування спортсмена 10 грн.


8. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД.
Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:
- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними обласними державними адміністраціями.
Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку змагань повинен подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.
Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

9. Медичне забезпечення змагань
Медичне забезпечення змагань здійснюється у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614.
Медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється обласним центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікарські бригади, які обслуговують спортивно-масові заходи, повинні мати все необхідне для надання невідкладної медичної допомоги та транспортування постраждалих у відповідні лікувально-профілактичні заклади.
Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.
Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення згідно із затвердженою формою.
10. ЗАЯВКИ
Протоколи змагань, за результатами яких була сформована збірна команда та спортсмени у особистому заліку для участі у обласних змаганнях та попередні заявки надсилаються не пізніше, ніж за 3 дня до початку змагань на електрону пошту [email protected]
Заявка (зразок додаток 1) на участь у змаганнях повинна бути надрукована українською мовою, підписана керівником органу виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту завірена лікарем та печаткою міського або районного ЛФД (лікарсько-фізкультурний диспансер) та подається до мандатної комісії у день приїзду учасників.
Паспорти або довідки про прописку з місця проживання з фотокарткою спортсменів подаються до мандатної комісії змагань в день приїзду.
На учасників змагань чемпіонату області юнаків та дівчат, юніорів та юніорок подаються паспорти або свідоцтва про народження з документом з фотокарткою, який підтверджує особу (студентський або учнівський квиток).
До змагань допускаються команди та учасники, які надіслали попередні заявки в установлений термін, подали на мандатній комісії заявки установленої форми, а учасники – підтверджуючі документи.
Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки завойованих очок), оригінали заявок, звіт головного судді, подаються до управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації протягом 5 (п’яти) днів після закінчення змагань.

ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ
З АРМСПОРТУ У 2016 РОЦІ.

Управління у справах сім`ї молоді та спорту облдержадміністрації.
Вінницька обласна федерація «Армспорту»

ДОДАТОК 1ЗРАЗОК ЗАЯВКИ


З А Я В К А

на участь __________________________________(повна назва команди)

у __________________________________________(повна назва змагань)

Дата проведення: _______________ Місце проведення: _________________
(число, місяць, рік) (назва міста) (назва міста)(назва міста)


п/п
Прізвище,
ім’я (спортсмена)
Дата
Народ.
Спортив. розряд (звання)
Територія
ФСТ
Спорт.
Клуб,
ДЮСШ
Ваг.
кат.
Прізвище, ініціали
тренера
Печатка ЛФД, підпис
лікаря ЛФДПерелічені в списку особи пройшли належне тренування і до змагань підготовлені.

Керівник органу виконавчої влади
з питань сім`ї, молоді та спорту М.П. _____________ ____________________
(підпис) (прізвище, ініціали)

Представник (капітан) команди ______________ ___________________
(підпис) (прізвище, ініціали)

До змагань допущено _________________________________________ чоловік
(прописом - заповняється лікарем ЛФД)

Лікар ЛФД М.П. _________________ __________________
(підпис) (прізвище, ініціали)

Заголовок 2 Заголовок 3 , Знак Знак

Приложенные файлы

  • doc 25670683
    Размер файла: 64 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий