Завдання до контрольної роботи


Завдання до контрольної роботи з дисципліни «Психологія управління»
Робота на практичних заняттях оцінюється в межах 40 балів, з них:
20 б – презентація навчального закладу з використанням принципів ініціації стерео типізованих поведінкових схем (7 принципів за Р. Чаулдіні);
20 б – письмова контрольна робота на тему «Психологічний портрет керівника навчального закладу».
Презентація навчального закладу – це своєрідна реклама, яка містить назву закладу, концепцію, переваги над іншими закладами і т.д. Студенти повинні використати основні принципи маніпулювання у закликах та лозунгах (наприклад: навчальний заклад «Гармонія» закінчили такі відомі люди як Святослав Вакарчук, Наталка Карпа, Андрій Садовий – і це буде принцип авторитету, вартість навчання за семестр становить лише 2300 грн, в той час як в інших навчальних закладах ціни від 5000 грн і т.д.) Додатково надсилаю принципи маніпулювання за Чаулдіні та мовні маніпулятивні техніки.
Письмова контрольна робота повинна бути виконана на аркушах формату А4 з титульним листом, на якому вказати такі реквізити: назва університету, інституту, кафедри, назва роботи «Контрольна робота з дисципліни «Психологія управління», дані виконавця та викладача, який перевірятиме роботу, місто, рік.
Об’єм роботи – в межах 20 сторінок, шрифти та інтервали- стандартно (Times New Roman-14, міжрядковий інтервал-1.5).
В темі к.р. потрібно вказати керівника якого закладу Ви описуєте (дошкільного, директора школи, завідувача кафедри, директора інституту, тощо…). Структура роботи повинна містити: зміст, вступ, конкретні пункти чи розділи, висновки, список використаних джерел. У контрольній роботі варто коротко описати особливості даного типу навчального закладу, індивідуально-психологічні якості керівника, який очолює цей заклад, професійні якості, організаційні якості, комунікативні якості, особливості використання стилю управління, психологічний тип керівника.

Приложенные файлы

  • docx 25367629
    Размер файла: 14 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий