Пристрої для роботи з даними

Пристрої для роботи з даними
Доброго дня,Світлана Михайлівна. Я підготувала розповідь про пристрої для роботи з даними. Перший пристрій це електронний підручник. В даний час існує декілька версій визначення словосполучення”електронний підручник”- починаючи від файлів електронних версій навчальних посібників і закінчуючи складними електронними пристроями, які оновлюються з централізованого джерела і взаємодіють з учнем, включаючи виставлення оцінок, завантаження домашнього завдання. Електронними підручниками вважається пристрій, який замінює собою шкільні підручники і додаткову літературу.
Другий пристрій для роботи з даними- планшетний комп'ютер. Це клас ноутбуків, обладнаних планшетним пристроєм рукописного введення, об'єднаним з екраном. Планшет дозволяє працювати за допомогою спеціального пера або пальців без використання клавіатури і миші. Ми можемо вводити текст, використовуючи екранну(віртуальну) клавіатуру або звичайну клавіатуру, якщо вона є у складі пристрою.
Конструктивно планшетні компютера діляться на дві категорії: перша-планшети, тобто корпуси невеликої товщини,в які вмонтовані сенсорні дисплеї; друга- клавіатурні планшетники, що є повноцінними клавіатурними ноутбуками, в яких дисплей може повертатися і закривати собою клавіатуру. З планшетними ПК можна стояти або ходити, тртмаючи його в одній руці. Другою можна вводити текст. З нього зручно читати електронні книги.
Дякую. Притка Вікторія
5 клас.


Приложенные файлы

  • doc 25325250
    Размер файла: 26 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий