Планування потоку в цеху


3. Планування потоку в цеху

План розміщення основного потоку виконують на підставі технологічної схеми потоку, монтажного графіка і попереднього розрахунку потоку, вирішуючи наступні завдання: вибір типу і розмірів робочих місць; розміщення технологічного обладнання і операцій по робочих місцях; розміщення робочих місць та поточних ліній; визначення напрямків руху напівфабрикатів і готових виробів по поточних лініях; уточнення засобів транспортування; розміщення потоків на плані цеху.
При плануванні потоків у цеху необхідно дотримуватися вимог виробничої санітарії, техніки безпеки та нормативно-технічної документації.
Тип і розміри робочих місць обирають в залежності від виду виробів, що виготовляються та наявності транспортних засобів.
Розміщення робочих місць повинно забезпечувати безперервне та рівномірне переміщення деталей від виконавця до виконавця найкоротшим шляхом з мінімальним застосуванням транспортних засобів. При виборі варіанта розміщення робочих місць необхідно враховувати габарити напівфабрикатів, оснащення робочих місць.
Відстань по довжині цеху від торцевої стіни до машинних столів в потоці повинна бути 3-4,5м в залежності від розмірів виробу, що виготовляється, між потоками – 1,5м. Відстань по ширині цеху від стін до потоку повинна дорівнювати 1,1 – 1,2м; ширина головного проходу 3 – 3,5м; в групових потоках між групами – 0,8 – 1,2м.
Планування виконується в масштабі 1:100. На кожному робочому місці вказується номер операції, спеціальність.Арк.
Зм.
Підпис
Дата
Розроб.
Перев.
Затв.
Н. контр.
Літ.
Аркуш
Аркушів


Айріян А.В.

Пархоменко В.І.

У

Проектування швейного потоку
по виготовленню жіночої куртки

№ докум.


МЦППВ гр. 10-30

1

КП 01 18.22.31.140 ПЗ 03

58
Приложенные файлы

  • doc 25142220
    Размер файла: 43 kB Загрузок: 1

Добавить комментарий