BILETI angliyska

.
Історія америк.Подяки розпоч. з Паломників. Рано в 17-томуст, Паломники залишили Англію у пошуках релігійної свободи. У 1608, вони приплили в Голландію. Потім, в 1620, вони вирушають в плавання ще раз і перетнули Атлантику на борту судна названого «Травнева квітка».
Після плавання впродовж багатьох тижнів, Паломники приземлилися в місці зараз назване як Массачусетс. Вони встановлюють колонію в Плімуті, де вони насадили насіння, яке вони принесли з Англії. Але насіння не росло добре, і там було так мало їжі для паломників, багато з них померли від голоду .
На щастя для паломників, деякі прилеглі Індіанці прийшли, щоб врятувати їх.Вони навчили пілігримів рости рідні продукти, такі як кукурудза. Індійці навіть допомогли побудувати будинки для новоприбулих. Без цієї допомоги, паломники не вижили би.
Після першого урожаю, губернатор Колонії Плімуту - Уільям Бредфорд - запропонував, щоб Паломники провели свято подяки.. Він відчував, що це був гарний час, щоб подякувати Богові за виживання в своїй новій Батьківщині. І на їхнє свято подяки пілігрими запросили індіанців.Крім того, вони сподівалися, що святкування посилить їх дружбу з індійцями.
Ніхто не знає дату першого свята Подяки і чи було воно під назвою Подяка.. Але ми знаємо, що Паломники і індійці насолодилися величезним банкетом з оленя, гуски, качки, устриці, вугра, хліба, фруктів і пудингу., Все було приготовлено на відкритому вогні і індійці навіть показали Паломникам, як смажити кукурудзу над полум'ям, щоб зробити попкорн.
У 1789 Джордж Вашингтон оголосив, що Подяка буде національним святом. Але потім свято було не таким важливим. У 1827 році SarahHaleрозпочала кампанію, щоб американці спостерігати Подяку ще раз.Її зусилля були успішними і нарешті в 1863 році, президент Лінкольн оголосив, що День Подяки відзначатиметься щороку в третій четвер листопада .У 1941, в той час як Франклін Рузвельт був президентом, День Подяки було перенесено в четвертий четвер листопада..

topic “Foreign languages in our life”
Learning a for
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·h today is absolutely necessary for every educated man, for every good specialist.

test
1b2b3b4a5a6b7c8c9b10a11b12aБІЛЕТ № 2
text “Ecology”( Ecology is a very popular word today.)
Екологія дуже популярне слово сьогодні. Але що це означає? Екологія –це наука,яка вивчає відносини між усіма формами життя на нашій планеті і навколишнього середовища. Це слово походить від грецького "ойкос", що означає будинок. Будинок включає в себе всю нашу планету, її населення, природу, тварини, птахи, риби і всі інші живі істоти, і навіть атмосфера навколо нашої планети.
З давніх часів природа дає людині все необхідне: повітря, щоб дихати, їжа, вода, щоб пити, деревина для будівництва і палива для опалення свого будинку. Протягом тисяч років люди жили в гармонії з навколишнім середовищем, і їм здавалося, що природним ресурсам немає кінця і краю. З промислової революції наше негативний вплив на природу почав збільшуватися. Великі міста з тисячами пар, що забруднюють заводи і фабрики, можна знайти в даний час в усьому світі. Побічні продукти їх діяльності забруднюють повітря, яким ми дихаємо, воду, тому ті, хто живуть в містах, вважають за краще проводити свої вихідні та відпустку далеко від міського шуму, щоб бути ближче до природи. Можливо, вони хочуть дихати свіжим повітрям і купатися у чистій воді, тому що екологія там не така бідна, як у містах.
Таким чином, забруднення навколишнього середовища є однією з найбільш гострих проблем сучасності. Тепер мільйони труб, легкових автомобілів, автобусів, вантажних автомобілів у всьому світі вихлопних газів і шкідливих речовин в атмосфері. Ці отруєні речовини забруднюють все: повітря, землю, воду, птахів і тварин. Тому, як правило, важко дихати в великих містах, де є багато рослин. Там все в сажі та бруді. Все це впливає шкідливо. З кожним роком атмосфера забруднюється близько 1000 тонн промислового пилу та інших шкідливих речовин. Великі міста страждають від смогу. Автомобілі з двигуном стали основним джерелом забруднення в промислово розвинених країнах. Величезні ліси вирубуються для потреб промисловості в Європі та США. Втрата лісів порушує кисневий баланс пустирів. В результаті деякі види тварин, птахів, риб і рослин зникли і зникають.

topic “My nearest and dearest. My friends”
Friends are very important in our life. I thi
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·watch films, go to discos .I love my friends very much.Our friendship is very dear to me and I try to do my best to be a good friend too.
Test
1b2a3b4b5c6b7c8c9b10b11b12a


БІЛЕТ №3

text “British traditions and customs”
Кожна нація і кожна країна має свої звичаї і традиції. У Британії традиції відіграють більш важливу участь у житті людей, ніж в деяких інших країнах. Англійці пишаються своїми традиціями і ретельно зберігають їх. Це був закон про триста років, що всі театри закриті по неділях ,ніякі листи не доставлено , тільки кілька недільних газет видано. До цього дня англ.. сім*ї воліють будинок з садами до квартир у сучасному будинку з центральним heeting. Англійська народ люблять сади. Інколи сад перед будинком - маленький квадрат, покритий цементом, помальованим в зелений ( імітації трави) і коробка квіток.В англ.. будинку розміщення каміну завжди було центром уваги в кімнаті .Багато місяців в році люди люблять сидіти навколо вогню і спостерігати танцюючий вогонь. Каміни прикрашені роботами по дереву, є живопис або дзеркало з цього. Над вогнем є зазвичай поличка з годинником і деякими фотографіями. Свята особливо багаті у старих традиціях і різні у Шотландії, Уельсі та Англії. Різдво є великим англійським національним святом, і в Шотландії всі магазини і фабрики працюють. Але 6 днів напередодні Нового року шотландці починають веселитися. Люди запрошують своїх друзів у свої будинки. В Англії на Новий рік багато людей йдуть на Трафальгарській площі, опівночі, всі вони беруться за руки і співають . Люди мають вечірку теж вони п'ють toarts в Новий рік діти щасливі мати подарунки.
Чотири рази на рік офіси і банки в Англії закриті в понеділок. Ці вихідні дні відомі як Відпустка Банку. Британці люблять проводити відпустку за містом на свіжому повітрі. Вони йдуть в узбережжі або в луна парки. Лондонці часто відвідують зоопарк , поза Лондоном, вони беруть їх сімей в великий природний парк теж. Існує звичайно великий ярмарок з багатьма різними розвагами для дітей карусель, гойдалки показують ляльковий, яскраві кулі.
Потрібно також говорити про таке свято Весь День Дурнів, Hallowe'en Ніч Костра, День Св. Валентина і такі традиції, як Щорічний фестиваль.

topic “My working day and day off”
My working day-I usually get up at 6 o'clock in the morning. I fi
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·ilms and go to bed in 12.

Тести
1c2a3c4a5c6a7b8b9c10c11a12a

Білет 4
text “London’sSightseeing”
Лондон дуже багатий музеями та художніми галереями. Якщо ви любитель живопису ви будете йти до галереї Tate. Багатий виробник Генрі Тейт заснував його в 1897 році. Є близько 300 масляних і 19 000 акварельних і малюнків. Є багато робіт англ.. художника Уїльяма Тернера там. Більшість його картин, пов'язаних з морською темою. Є багато картин 16-го століття англійських художників і картини зарубіжних художників 19-20-го століття. Є кілька картин імпресіоністів там. Можна побачити роботи сучасних художників: Пабло Пікассо серед них. Є багато цікавих скульптур. Тут можна побачити Генрі Мур . Він був відомим британським скульптором. Національна галерея є одним з найважливіших картинних галерей у світі. Галерея Тейт є найбільш необхідним доповненням до Національної галереї, оскільки вона містить сучасні роботи особливо англійської та французької майстра. Британський музей є найбільшим і найбагатшим в своєму роді в світі. Сучасна будівля була побудована в 1852 році. Він містить книги і рукописи: грецьких, римських, британські та східного антикваріату. Вона має відділ етнографії..Ці колекції такі обширні, що лише дуже маленький відсоток цього на показі публіц.і Там же є відділу гравюр і малюнків.
Лондонське око (також відомий як Колесо тисячоліття) є найбільшим колесом огляду в Європі, і стала найпопулярнішою туристичною визначною пам'яткою виплачується в Сполученому Королівстві. Лондонський Око розташований в західній частині Ювілейний сад, на південному березі річки Темзи. Колесо має 32 запечатані і кондиціонуючі пасажирські капсули, кожна капсула являє собою один з районів Лондона. Кожна капсула містить близько 24 осіб, які можуть вільно ходити усередині капсули.Колесо як правило, не зупиняються, щоб взяти на себе пасажири. Ви можете побачити близько 40 км від вершини до Віндзорського замку в ясний день. Око Лондона виграла більше 75 нагород на національному і міжнародному туризмі, видатних архітектурних та інженерних досягнень моменту відкриття в березні 2000 року.

topic “Sport in Ukraine and Great Britain”.
The British are known to be great sports-lovers.One of the most British games is cricket. It is often played in schools, colleges, universities and by club teams
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·our of our national flag.

Test
1b2c3a4a5b6a7c8b9b10c11a12b


Білет №5
textTheUK
Великобританія розташована на Британських островах. Британські острови складаються з двох великих островів, Великобританії та Ірландії, а також близько п'яти тисяч маленьких островів.
Великобританія складається з чотирьох країн: Англії, Уельсу, Шотландії (на острові Великобританія) і Північної Ірландії (на острові Ірландія). Їх столиці Лондон, Кардіфф, Единбург і Белфаст відповідно. Столиця Великобританії Лондон.
З 18ст. Британія включила Англії, Уельсі і Шотландії. Далі на захід була стара колонія Англії, Ірландії.
Британські острови відокремлені від європейського континенту Пн морем і англійський канал. Західне узбережжя Великобританії омивається Атлантичним океаном і Ірландським морем.
Поверхня Британських островів дуже змінюється. Північ Шотландії величезний і називається Гірської місцевістю, в той час як на півдні, який має гарні долини і рівнини, називається низовини. Північ і захід Англії гористі, але все інше - схід, центр і південний схід - це велика рівнина. Гори не дуже високі. Чоловіки Невіс в Шотландії, найвища гора (1343 м).
Є багато річок у Великобританії, але вони не дуже довгі. Северн є найдовшою річкою, в той час як Темза найглибша.
Гори, Атлантичний океан і теплі води Гольфстріму впливають на клімат Британських островів. Це м'який круглий рік.
Великобританія є одним з найменших країн в світі. Його населення становить понад 57 мільйонів.
Великобританія є високорозвиненою індустріальною країною. Вона відомий як одна з найбільших в світі виробників і експортерів машин, електроніки, текстилю, літака і навігаційного обладнання. Однією з головних галузей промисловості країни суднобудування.
Британія є конституційною монархією. Глава держави є королева. На практиці, королева царює, але не править. Країна управляється обраним урядом з прем'єр-міністром на чолі. Британський парламент складається з Палати лордів і Палати общин. Існують три основних політичних партій в Великобританії: лейбористська, консервативна і ліберальна партії.

topic “My house. Modern conveniences”
Myhouse is two-bedroom apartment on the ninth floor of the nine-stored building. Our apartment has all modern conveniences: central heating, running cold and hot water, electricity, telephone and Interne
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·re. We like our apartment very much.

TESt
1a2c3c4b5b6b7a8b9a10c11c12b

БІЛЕТ №6
text “Ecology”( The Earth is the only planet in the solar system where there is life.)
Земля є єдиною планетою в Сонячній системі, де є життя. Якщо ви подивитеся вниз, на Землю з літака ви побачите, як прекрасний нашої планети. Ви побачите сині моря й океани, річки і озера, високі засніжені гори, зелені ліси і поля. Протягом століть людина жила в гармонії з природою, поки індустріалізація принесла людському суспільстві в конфлікт з навколишнім середовищем. В даний час протиріччя між людиною і природою придбала драматичний характер. З розвитком цивілізації втручання людини в природу, збільшилася. Щороку індустрія в світі забруднюють атмосферу мільйони тонн пилу та інших шкідливих речовин. Моря і річки отруєні промисловими відходами розряду, хімічна і стічних вод. Люди, які живуть у великих містах сильно постраждали від шкідливих викидів із заводів та міського транспорту і збільшення рівня шуму, настільки ж шкідливо для здоров'я людини, як брак свіжого повітря та чистої води.
Серед найбільш актуальних проблем є озонового шару, кислотні дощі, глобальне потепління, токсичні забруднення атмосфери, зникнення лісів, забруднення підземних вод хімічними елементами, руйнування грунту в деяких областях, загрозу для деяких флори і фауни і т. д.
Одним з найбільш важливих проблем забруднення океанів. Багато кораблів в океані води рибальські судна, деякі судна, що перевозять людей, деякі з нафтою. Якщо судно втрачає частину нафти в воді, або відходів з кораблів в покласти в океан, вода стає брудною. Багато морські птахи помирають через забрудненої води. Багато риби гинуть у морі, інші заражаючись. Рибалки ловлять зараженої риби, які можуть бути продані на ринку, і люди можуть захворіти, з'ївши їх. Озера і річки стають забрудненими, теж. Деякі пляжі небезпечні для купання.
Іншою важливою проблемою є забруднення повітря. Автомобілі та заводи забруднюють повітря, яке ми використовуємо. Їх дим також руйнує озоновий шар, який захищає Землю від небезпечних світло Сонця. Аерозолі створювати великі "дірки" в круглому озонового шару Землі. Спалювання вугілля і нафти призводить до глобального потепління, яке може привести до зміни клімату в світі.

topic« Environmental protection»
The twenty first century
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·ountries purifying systems for treatment of industrial waters have been installed, measures have been taken to protect rivers and seas from oil waters.
Test
1c2a3b4b5b6c7c8c9a10a11b12a

БІЛЕТ 7
text “IndianCuisine”
Кухня Індії характеризується використанням багатьох спецій і овочів, вирощених в Індії, а також для широкого розповсюдження практики через вегетаріанство суспільства. На думку деяких, є одним із самих різноманітних кухонь світу, кожна сім'я цієї кухні характерні широкий асортимент страв і способи приготування. Індійська кухня варіюється від регіону до регіону, що відображають різноманітні демографічні етнічно різноманітний Індійський субконтинент.
Індійські релігійні вірування і культура зіграла важливу роль у розвитку національної кухні. Проте, кухня по Індії також еволюціонувала з міжкультурними взаємодіями субконтиненту з сусіднім близьким сходом і Центральною Азією також як і середземним морем, роблячи це унікальною сумішшю різних кухонь по Азії.Колоніальний період впровадження європейських стилів приготування їжі в Індії додавши до своєї гнучкості і різноманітності. Індійська кухня також зробила вплив кухні по всьому світу, особливо з Південно-Східної Азії. Зокрема, каррі отримала широке поширення в кухнях всього світу.
Кілька митних пов'язані з образом споживання продуктів харчування. Традиційно страви їдять, сидячи або на підлозі або на дуже низькому стільці або подушки. Їжа найбільш часто їдять без столових приладів, використовуючи пальці правої руки. Однак ці традиційні способи їдальня на даний час залежить від стилю харчування з інших частин світу. Харчування руками вважається важливим в Індійському етикету, тому що людина їсть з руки знає точну температуру їжі.
Традиційна виступає стилі варіюються від регіону до регіону в Індії. Універсальний аспект презентації тхали, велика тарілка з вибірками з різних регіональних блюд супроводжується Райта, хліба, такі як нан, пури або роти, і рис. У Південній Індії, очищені бананові листя часто використовується в якості гігієнічних і візуально цікава альтернатива пластин.

topic “My College”
I'm in Ivano-Frankivsk College of technology and business that locates in the street Konovalca. Students in our college students 6 days a week, so they have only one day off. I'm learning to specialty finance and credit. My college is a good and great and I love my college, and teachers who eagerly and lovingly share with us their knowledge.Now I say an examination in this college in English and hope that will get a good marks for him.

TEST
1c2b3b4b5с6а7a8a9b10b11b12b

БІЛЕТ 8
text “EnglishMeals”
Англійська прислів'я говорить: кожен кухар хвалить свій бульйон. Не можна сказати, англ.. кухня це погано, але немає великого розмаїття в ньому в порівнянні з європейською кухнею. Вона дуже особлива в своїх стравах.. Звичайне харчування в Англії сніданок, ланч, чай і обід.
Сніданок час від семи до дев'яти ранку традиційний англійський сніданок дуже великий. Він складається з соку, каші, тонкий скибочку шинки або два яйця з беконом, тости, масло, джем або мармелад, чай або кава. Мармелад виготовляється з апельсинів а варення робиться з інших фруктів. Багато людей хотіли б почати з каші з молоком або вершками і цукром, але нічого хорошого шотландець ніколи не кладе цукор, тому що Шотландія є батьківщиною каші. Для різноманітності ви можете мати ковбасу, помідори, гриби, шинка або, можливо, риби.
Але в даний час, незважаючи на той факт, що англійська строго дотримуватися їх харчування багатьох людей просто каша з молоком і цукром або тост з джемом або медом.
Два істотних страви день, ланч і вечерю. Обід, як правило, приймаються на годину. Для багатьох людей обід це швидко перекусити. Офісні працівники зазвичай йдуть в кафе в цей час. Вони беруть рибу, птицю або холодне м'ясо (яловичину, баранину, телятину та шинку), відварений або смажену картоплю і всілякі салати. Вони можуть брати бараняча відбивні або стейк і чіпси, а потім печиво та каву. Деякі люди люблять стакан світлого пива за обідом. Паби також служать як хорошві недоровй їжа. Школярі можуть мати гаряче харчування в школі. Деякі з них просто приносять закуску з дому.
Чай дуже популярний серед англ.., він може бути названий як національний напій. Чай можна пити вранці, вдень і ввечері. Англійцям подобається свіжо зроблений. Вони кладуть одну чайну ложку чаю на кожну людину. Чай означає дві речі. Це питво і їжа. Деякі люди мають післяобідній чай, так званий «високий чай» з бутербродами, помідорами і салатом, олово абрикосів, груш або ананасів і тістечка, і, звичайно ж чашку чаю. Це те, що вони називають хороший чай. Це істотний їжі.

topic “Holidays in Ukraine and Great Britain”
Ukraine-Each country has its own customs, traditions, holidays, and important days in its history.On the eve of January the 7th Ukrainians start celebrating Christmas. It's the day of Jesus Ch
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·ine
Britan- There are many holidays in Great Britain. They are Christmas day, Boxing Day, New Year's day, Easter, May Day.The most popular holiday is Сhristmas .Central streets are beautifully decorated.Xmas is a family holiday. New Year's day is less popular in Britain then Xmas. There are also some smaller and lesser known holidays in Great Britain.

TEST
1a2c3b4a5b6b7c8b9a10b11b12a

БІЛЕТ 9
text “Internet and Modern Life”
Інтернет вже увійшов в наше повсякденне життя. Всім відомо, що Інтернет являє собою глобальну комп'ютерну мережу, яка охоплює сотні мільйонів користувачів по всьому світу і допомагає нам спілкуватися один з одним.
Історія Інтернету розпочалася в США в 1969 році. Це був військовий експеримент, покликаний допомогти вижити у ядерній війні, коли все навколо може виявитися забрудненою радіацією і було б небезпечно вийти на будь-яка жива істота, щоб отримати інформацію в будь-якому місці. Інформація, передана через Інтернет, має самий короткий і безпечний шлях доступні з одного комп'ютера на інший. Через це будь-якими двома комп'ютерами в мережі зможуть залишатися на зв'язку один з одним, поки є один маршрут між ними. Ця технологія називається комутацією пакетів.
Винахід модемів, спеціальних пристроїв, що дозволяють комп'ютеру надсилати інформацію по телефонній лінії, відкрив двері в Інтернет для мільйонів людей.
Більшість комп'ютерів Інтернет-сайтів в Сполучених Штатах Америки. Зрозуміло, що точна кількість користувачів можна перерахувати досить приблизно, ніхто не знає точно, скільки людей користуються Інтернетом сьогодні, тому що сотні мільйонів користувачів і їх число зростає.
В даний час найпопулярнішим інтернет-послуг є електронна пошта. Більшість людей, що використовують мережу тільки для відправки та отримання повідомлень електронної пошти. Вони можуть зробити це або вони у себе вдома або в інтернет-клубах або на роботі. Інші популярні послуги доступні в Інтернеті теж. Він читає новини, доступні на деяких виділених серверів новин, Telnet, FTP-серверів і т.д.
У багатьох країнах Інтернет може надати підприємцям надійну, альтернативою дорогим і ненадійним телекомунікаційних систем власної системи комунікацій. Комерційні користувачі можуть спілкуватися дешевше через Інтернет з рештою світу. Коли вони посилають повідомлення електронної пошти, вони тільки повинні платити за дзвінки своїх місцевих постачальників послуг, а не на міжнародні дзвінки по всьому світу, коли ви платите чималі гроші.

topic “Ukraine – our Motherland”
My Motherland is Ukraine!This a wonderful country is located in centrall
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·

Все більше людей, що зловживають наркотиками сьогодні, ніж в будь-який інший момент в історії людства, і багато хто з цих людей молоді.
Розуміння того, що наркотики має фундаментальне значення для розуміння їх можливих зловживань. Наркотики психоактивні речовини.
Впливаюча на психіку субстанція - що-небудь, що люди беруть, щоб змінити дорогу, яку вони відчувають, думають або поводяться Деякі з цих речовин називаються наркотиками і інші, такі як алкоголь і тютюн, вважаються небезпечними, але не називають наркотиками. Термін наркотиків і охоплює цілий ряд речовин, які повинні застосовуватися під наглядом лікаря, щоб лікувати хвороби.
Я збираюся поговорити про наркотики, як і штучні або природні речовини, які використовуються без медичного спостереження, в основному, щоб змінити те, як людина відчуває, думає і поводиться.
У минулому, більшість препаратів з рослин. Це означає, що рослини були вирощені, а потім перетворюються в наркотики, такі як кокаїнова паста, опій і марихуану. Протягом багатьох років ці сирі продукти були додатково опрацьовані на наркотики, як кокаїн і героїн, і, нарешті, в 20-му столітті люди дізналися, як зробити ліки від хімікатів.
Це так звані техногенні або синтетичними наркотиками і включають в себе екстазі, ЛСД і т.д. Ці спочатку були виготовлені на основному експериментальні причин і лише пізніше були використані в рекреаційних цілях. Тепер, однак, зі збільшенням розміру та сфери торгівлі наркотиками, люди мають намір винаходити наркотики спеціально для споживання людиною.
Вперше в людській історії цілий промисловий комплекс створює і виробляє препарати, які призначені для використання виключно з метою «весело». Люди вживають наркотики тільки, щоб уникнути дійсності, щоб весело провести час. Більшість з них молоді, навіть дуже молоді, які не розуміють, що може статися з ними, тому що ліків.

topic “Places of interest in Ukraine”
Ukraine is a country with the glorious past. It is rich in historical monuments and different places of interest. Kyiv is the capital of Ukr
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
· Вся їжа складається з живильних речовин, які наш організм використовує. Існують різні види поживних речовин: вуглеводи, білки, жири вітаміни і мінерали. Різні продукти містять різні поживні речовини.
Перед тим, як скоротити споживання жирів, цукру і солі, ми повинні знати трохи більше про цю їжу. Найбільша проблема виникає, коли ці речі приховані в інших продуктах: печиві, чіпсах, ковбасі, пирогах з м'ясом , безалкогольних напоях і так далі.
Найкращий спосіб, щоб увійти у звичку перевіряти інгредієнтів і харчової цінності з боків пакетів, хоча це не завжди легко зробити. Інша річ, щоб знати, наприклад, скільки нам потрібно жиру, щоб жити, це невід'ємна частина нашого раціону і фізично ми не могли б існувати без нього.
Але ми всі знаємо, що є багато жирів шкідливих для нашого здоров'я. Справа в тому, що існують різні види жирів. Є жири, які є хорошими для нас, і жири, які шкідливі для нас. Харчування менше поганих і більше хороших дійсно може допомогти нам жити довше! Погані жири насичені жири, знайдені в тварину виробництв, таких як червоне м'ясо, масло і сир.
Дружні жири необроблені жири, що містяться в харчових продуктах, природно, як горіхи і насіннячка, оливки, авокадо і жирна риба, у тому числі тунця.
Ще одна річ, щоб знати, що, коли їжа приготовлена, вона міняє структуру . Це може змінити вітамінів і вміст поживних речовин у їжі.
Все більше і більше людей відчувають настійно про те, як їх харчових продуктів. В даний час так багато основних продуктів харчування, ми їмо - м'ясо, риба, овочі і фрукти - вирощуються з використанням хімічних речовин і добавок.
Їжа, яку ми їмо, залежить від багатьох речей. Смак великий фактор. Культура, релігія і здоров'я також відіграють певну роль у тому, що ми їмо. Реклама і соціальні чинники також мають великий вплив.
«GreatUkrainians»
Stepan Bandera-A politician, Ukrainian Nationalist leader who headed the Organization of Ukrainian Nationalists (OUN) Taras Shevchenko-Ukrainian poet, writer and painter.His literary heritage is rega
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
The Problem of Smoking”
Куріння - кращий спосіб до поганого здоров'я. Сьогодні в середньому половина чоловіків і чверть жінок курять. Деякі люди думають, що немає особливого сенсу відмовлятись від куріння , так як жителі багатьох міст і навіть сіл дихають повітрям, забрудненим промисловими і автомобільними відходами.Вони дуже помиляються. гази транспортного засобу шкідливі, але водій, що палить, підданий більшій небезпеці. Візьміть інший приклад: затверджений ХТО (Світова Оздоровча Організація) є висока захворюваність працівників важкого машинобудування, хімічної, керамічної, гірничодобувної, будівельної, цементної і гумової промисловості.
Особливий наголос потрібно зробити на шкоді диму для жінок. Зокрема,паління погано впливає на вагітність. . Куріння жінок може призвести до народження калічених або анормальних дітей. Свідоцтво, що виставляння до інших людей диму небезпечне до здоров'я зараз безперечно. Виставляння до уживаного диму - серйозний оздоровчий ризик до некурящих, збільшуючи їх можливість раки легені і сердечної хвороби, контракт якої уклав. Міра ризику залежить від протяжності і тривалості виставляння.Особливо є високий ризик серед працівників в промислової гостинності (штат бару, працівники казино і інші працівники, в робочих місцях, де куріння шаблонне). Оцінено, що уживаний дим викликає одну передчасну смерть на тиждень.
За минулі роки деякі заходи були зроблені, щоб скоротити куріння. Там був зростаючим усвідомленням небезпек куріння у всьому світі. Кампанії, що анти-палять, початі у ряді країн, принесли про обширне суспільне засудження цієї шкідливої звички і зменшення в числі курців серед деяких груп населення. У нашій країні кампанія, щоб вибити звичку сигарети придбав цілеспрямовану природу. Законодавчий орган спеца, медичні і освітні заходи оброблені.
topic “AroundIvano-Frankivsk”
Ivano-Frankivsk the second largest city in Galicia.It is situated in the western part of Uk, the confluence of the Bystrytsia-Nadvirnianska and Bystrytsia-Solotvynska.It was cal
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
Слово "Різдво" походить від слів "Маса Christ'" - святкування народження Ісуса Христа. Але хоча Різдво- поза сумнівом Християнське святкування, також вірно сказати, що це - незвичайна комбінація язичеських і Християнських свят. Різдвяна ялинка стоїть щоденно в вітальні в різдві, сяючи його хороші оплески кругом кімнати. на самій вершині дерева - срібна зірка, оточена дуже маленькими легенями. Всі гілки вішаються з срібними дзвінками, мішурою і іскристими легенями. Кругом основа дерева лежать дарунки і іграшки, загорнуті в яскравому барвистому папері. Різдвяна ялинка розповсюдила свій вплив у всьому світі. Фактично Америка прийняла це перед тим, як це знайшло його дорогу до Англії рано в царюванні Королеви Вікторії. Зараз кожне різдво Британським людям послано величезне дерево ялиці з Норвегії, яка стоїть в Площі Трафальгара, в центрі Лондона, сяючи внизу на всіх людях, які збираються на різдвяному святвечорі. У заздалегідь християнських вічнозелених рослинах часів, дерева, які залишаються зеленими весь рік. поклонилися в Північній Європі як символи вічного життя. Омела, повішена, оскільки Різдвяна прикраса - символ любові і узгодження. Гостролист, відома Різдвяна прикраса сьогодні, має Християнські асоціації. У норвезькій мові, Шведський і данська мова, гостролист відомий як "Шип різдвянний'", легенда, що була, що Христос носив корону Шипа гостролиста перед його смертю. Деякі люди побачили асоціації між словом "Гостролист" і "священний". Надання дарунків повертається до Латинського Розгулу, коли, бажаю успіху дарунки плоду, печиво або золото, були надані друзям на День Нового Року. У Британії традиційний день, щоб дати дарунки, поки відносно недавно був грудень 26-й і не оскільки це є сьогодні, Різдвяний День. Грудень 26-й зараз відомий, як, Боксуючи День, бо це було потім, що священики середніх століть відкрили коробки милостині, щоб надати бідноті. Не вся Християнська митниця і традиції є древнім походженням. Хоча різні люди зажадали проектувати першу Різдвяну карту. Здається, Вільгельм Еглей, Англійський художник, має кращу заяву. У 1842 він проектував свою власну карту і відправляв це сто з його друзів. Сьогодні трьох більйона присилаються щорік сюди сполучені штати лише.
topic “Kyiv – thecapitalofUkraine” Kievistheca
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·ause there are many good shops and big market there. There you can see many bright lights. People like the main street of Kiev because it is nice and green.
TEST 1b2b3c4c5b6a7a8a9b10b11a12c
Білет№14
text “Higher Education in Great Britain”
Коли говорять про вищу освіту то зазвичай мають на увазі навчання в університеті.Але насправді існує велика кількість попередньої шкільної освіти, в тому числі за часом, а також стаціонарне навчання здійснюється в технічних коледжах, педагогічних коледжах, художніх коледжів, інститутів освіти для дорослих і тд.
Вища освіта, що складається зі ступенів і еквівалентних курсів, зазнала різке розширення. Кількість студентів у вищих навчальних закладів у Великобританії майже в два рази між 1979 і 1993 роках до 1,5 млн.так що сьогодні близько 30 відсотків молодих людей йдуть на повний робочий день по вищій освіті Є приблизно 90 університетів, які насолоджуються академічною свободою. Кожен Університет автономний і відповідальний перед його керівним . Правила відрізняються з Університету в Університет. Поки є схожість між ними, вони всі відрізняються з Оксфорда і Кембріджа, де - ряд окремих колегій, кожен з їх власними правилами і курсами вивчень. Нові, так звані, Університети ”Червона кольорова цеглина” діляться на різні здібності: Здатність Мистецтв, Здатності Науки, Здатності Соціальних і Економічних Вивчень, і т.п. Курси університетської міри загалом беруться за три, чотири або навіть п'яти років. Університетські викладацькі практичні класи лекцій комбайнів і купка, що викладає або семінари, або консультації. Витримка - традиційна особливість Університетів Оксфорда і Кембріджа. Перші курси міри - переважно повний час і зазвичай востаннє трьох років, з довшими курсами в темах як наприклад медицина. Університети пропонують курси в широкому діапазоні академічних і професійних тем, у тому числі традиційні теми мистецтв, гуманітарні науки, і наука і технологія. Уряд заохочує, щоб молодь вибрала курси міри в темах, або комбінації тем, це забезпечує знання і навики, потрібні технологічно авансованою економікою . «Great Britain.General Information» Great Britain is a capitalists state. It lies on the British Isles . Britain consists of three countries:England , Wales and Scotland With a population of about 60.0 million people
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
Вища освіта допомагає реалізувати особам свій людський потенціал, збагатити своє розуміння життя і зробити їх більш продуктивними для суспільства.
Майбутні фахівці в різних галузях науки і техніки , економіки і мистецтва, отримують основне загальне і спеціалізоване навчання , всі студенти не зважаючи на їхню спеціальність вивчають іноземну мову.
Крім освітньої роботи та навчання в укр.. вузах здійснюється багато наукової роботи у всіх галузях науки. Вони мають або Суспільство (Клуб) студентів’, або Технологічне Бюро Проекту, яке забезпечує чудові засоби для молодих досліджень. Нашій країні потрібні фахівці у всіх галузях науки і всіх гілках промисловості і сільського господарства. Інститути існують не лише у великих містах подібно до Києва, Харкова, Львова, але в багатьох містах України подібно до Ірпіну. Вищі освітні установи нашої країни діляться на 3 головні типи. Перший тип включає університети і засновує, де є лише штатні студенти, які отримують стипендію. Студенти, які не живуть вдома, отримують гуртожиток. Другі і треті види вищих шкіл забезпечують освітні засоби для фабричних і офісних робітників, хто комбінує роботу з вивченнями. Другий вигляд вищої освіти в установах включає здібності вечора і вищі школи вечора для тих, хто вчиться в їх вільному часі. Треті заочні вищі школи , де студенти беруть заочні курси. Щороку, коли заочні студенти отримують з 30 до 40 днів’ залишають готуватися для їх іспитів. Дипломи здібностями вечора і заочними вищими школами мають те ж значення, дипломи всього інші інститути і університети. Період вивчення у вищих школах з 4 до 6 років. За твердженням теми, що вивчаються там, існують три групи вищих університетів шкіл’, політехнічні інститути, що спеціалізуються. “
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·me to see at the memorials o Shakespeare,Milton,Byron.Every year many visitors come to London, because there are places worth seeng.Historic buildings,museums,parks,galleries and other.!
Test 1a2c3a4c5b6b7b8b9c10a11c12b
Білет№16 “Засоби масової Інформації” ЗМІ - одна з найхарактерніших меж сучасних цивілізацій. Люди сполучені в одному глобальному суспільстві з допомогою масової інформації. Люди можуть дізнатися про те, що трапляється в світі швидко, використовуючи ЗМІ. ЗМІ включають газети, журнали, радіо, ТБ. Найраніший вигляд засобів масової інформації був газетним. Перша газета була Латинською наз «Acta Diurna» почався в 59 До н.е. Журнали з'явилися у 18 ст. Найбільш захоплюючим та розважальним видом засобів масової інформації є телевізійне. Воно приносить кіно і звертається безпосередньо до будинків людей. Так один може бачити події в далеких місцях. Радіо широко поширене через його мобільність. Його можна легко носити з собою. Людям подобається прислухатися до Радіо в парку, на пляжі, на морі, в автомобілі, управляючи автомобілем, на пікніку. Головний видом радіо є розваги музика, новини, музична вікторина. Газети можуть представити весь коментар на новини в багато деталі в порівняннях на, щоб передавати по радіо і ТБ. Журнали проектуються, щоб триматися надовго. Так це мають кришку і закріплення. Вони друкуються на кращому папері потім газети. Наймолодший вигляд засобів масової інформації - глобальна комп'ютерна мережа під назвою Інтернет. Я думаю, що Інтернет - вигляд засобів масової інформації майбутнього. Люди можуть знайти ціла інформація павутини пустелі слова про всі речі від спорту, щоб подорожувати, від музики до покупок. Інтернет - самий авансований і швидкорослий вигляд цифрових ЗМІ. Він дає населяють свободу слова і самовираження, недійсного перед, в той же час дозволяючи багато нових і непередбачених комбінацій різних медіа-типів. Інтернет - також фонд нових технологій, які впливатимуть на суспільство в багаточисельних дорогах, як наприклад електронна комерція і віртуальні багато-призначені для користувача суспільства. 2.Great Britain is a constitutional monarchy. Everything today is done in the Queen’s name. It is her government, her armed forces, her law courts and so on. She appoints all the Ministers, the Prime Minister.Parliament consists of two chambers known as the House of Lords and the House of Commons. The Functions of Parliament. The main functions of Parliament are: to pass laws; to provide, by voting taxation, the means of carrying on the work of government
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
Олімпійські Ігри”. Олімпійські Ігри мають дуже довгу історію. Вони почалися в 777 BC в Греції і проводились кожні чотири роки протягом майже дванадцяти століть в Олімпії. Вони включали багато різних видів спорту: бігом, боксуючи, займаючись боротьбою, і т.п. Всі міста в Греції відправили своїх кращих атлетів до Олімпії, щоб конкурувати в Іграх. Протягом періоду Ігор всі війни зупинилися. Так Олімпійські Ігри стали символом миру і дружби. У 394 AD Ігри були скасовані і не були відновлені, поки багатьма століттями пізніше. У 1894, Француз, Барон Піере де Кобертін, звернувся до всього спортивного керівного тіла і підкреслював значення спорту і його освітнє значення. Двома роками пізніше перші сучасні Олімпійські Ігри мали місце. Звичайно, змагання трималися в Греції, щоб символізувати продовження багатовікової традиції. У 1896 Міжнародний Олімпійський Комітет був встановлений. Це - центральний поліс- що робить тіло Олімпійського руху. Це формують представники всіх країн, які беруть участь в Олімпійських Іграх. Міжнародний Олімпійський Комітет вирішує на програмі ігор, число учасників і міст- приймають гостей для Ігор. Понад півтораста країни представляються в Міжнародному Олімпійському Комітеті зараз. Окрім, кожна країна має свій Національний Олімпійський Комітет. Літо і Зимові Ігри тримаються окремо. Є завжди декілька міст, що бажають прийняти Ігри. Самий відповідний вибирає Міжнародний Комітет. Після цього місто підготовок початків Ігор для змагань, конструює нові спортивні засоби, стадіони, готелі, натискують центри. Тисячі атлетів, журналісти і гості, прибувають в Ігри, і це бере великі зусилля влаштувати все. Є завжди культурна програма того, що цікавить концертів, виставок, фестивалів, і т.п., для кожних Ігор. 2.The Queen: Queen Elizabeth IIThe Queen was born on 21 April 1926 by caesarean section to her mother, Elizabeth the Duchess of York. Elizabeth became Queen of the United Kingdom, Canada, Australia, New Zealand, South Africa, Pakistan, and Ceylon Queen Victoria. Her reign as the Queen lasted 63 years and 7 months. Victoria's reign was marked by a great expansion of the British Empire;She might have not had much influence on policy, but and particularly the standard of public morals, were set by her example. Diana, Princess of Wales (1961–1997) Diana, Princess of Wales was a member of the British royal family and an international personality of the late 20th century as the first wife of Charles, Prince of Wales, Sir Elton John. An average pianist with a flair for song-writing. Margaret Thatcher was born in 1925,Margaret Thatcher was Britain's first female prime minister and served three consecutive terms in office. In November 1990, she agreed to resign. David Beskham(born1975)footballer. Beckham's career began when he signed a professional contract with Manchester United, making his first-team debut in 1992 aged 17. He left Manchester United to sign for Real Madrid in 2003 where he remained. 3. 1c2b3b4c5a6a7b8a9c10a11b12b

Білет№18 “Наша Академія”. Наша освітня установа має довгу історію. Це було засноване в 1921 в Києві для учбових фахівців. Після Великої Вітчизняної Війни це було переміщене до містечка поблизу від Києва,Ірпін. Протягом трьох десятиліть це було відоме як технічна вторинна школа, потім колегія. І в 1996 це було відмічене на карті як Український Інститут для Економіки і Фінансують в березні 2000, це має ім'я. Є чотири відділи в нашій Академії в даний час: Законний Відділ, Бухгалтерія, Фінансуйте Відділ і Відділ Податкової Міліції. Мета Інституту - виховати студентів, щоб служити в гілках економіки. Випускники від Інституту працюватимуть в різних гілках промисловості, сільського господарства, фінансують і бухгалтерський облік банківської системи і статистика, що обчислює інформацію, Державні Податкові Власті . Наші випускники - фахівці новоутворення. Вони тримають з прогресом і можуть бігти в безлічі продукту і стосунках ринку. Переважна більшість студентів отримують державну ученість і забезпечені з акомодацією гуртожитку. Студенти мають вільний доступ до бібліотек, читальних залів, лабораторій, компютерного центру, вивчень, спортивні засоби, і т.п. Багато молоді вважає за краще комбінувати вивчення з роботою по різних причинах. Вони загальновизнані до Інститут заочного департаменту. Курс вивчень у витримках Академії для чотирьох, п'яти років. Навчальний рік ділиться на два терміни. Студенти мають сесію експертизи в кінці кожного терміну. В кінці їх вивчень їм доведеться представити папір градації і узяти державний екзамен.
2. We live in the 21st century when technology has very developed.It is invention of the radio, television, mobiles and the Internet. Let’s take for example the internet, a medium with which we can view information from anywhere in the world. The internet is used now in education, medicine, science and government organizations.It’s one of the most efficient means of communication.Skype, ooVoo and other programs help people intercourse is on different distance. There’s one more know-how without which our life will be difficult.It’s a mobile phone with the possibility of texting. By the next invention of all times of – television. It gives information from around the world into millions of homes.It helps us understand people from other countries, know their customs and traditions. One can find TV-programmes for children, teenagers, for sportfans and for people of various professional interests.And much many other technologies. 3. 1a2c3b4b5b6b7c8b9a10a11b12a
Білет№19 “Живопис”. Живопис - одна з найстарішого і найбільш важливого мистецтва. Починаючи з доісторичних часів, художники влаштували фарби на поверхнях доріг це виражається їх ідею про людей і світ. Живопис, який художники створюють, мають велике значення для гуманності. Вони забезпечують людям з як задоволення, так і інформація. Люди насолоджуються живописом з багатьох причин. Вони, можливо, думають живопис в красивому. Людям, можливо, подобаються кольори, які живописець використовував або дорога художник влаштував фарбу на поверхні. Деякі люди інтересу живопису із-за дороги художник виражається деяку людську емоцію, як наприклад побоювання, горе, щастя, або любов. Інший живопис приємний, тому що вони кваліфіковано змальовують природу.Навіть живопис таких щоденних місць дії як люди за роботою і грають і таких загальних об'єктів, оскільки продовольство і квітки можуть бути джерелом задоволення. Живопис також викладає. Деякі кажуть, що художник відчував із-за важливої теми, у тому числі смерть, любов, релігія, і соціальне правосуддя. Інший живопис говорить про історію періоду, протягом якого вони були створені. Вони забезпечують інформацію про клієнтуру, цілі, і інтереси людей минулих суспільств. Фарбуючи також говорять про такі речі як будівля, одяг, і інструменти минулого часу.Є б важко знайти тему, яку ніхто ніколи не пробував фарбувати. Художники фарбують речі, які вони бачать кругом їх люди, тварини, природа, і інші об'єкти. Вони також фарбують казкові місця дії, які існують лише в уяві. Художник може досягти назад в минулий час і фарбувати історичну подію, релігійну історію, або міф. Деякі картини фарби художників, які не показують жодного ясного предмету взагалі.Замість цього, вони владнують фарбу в деякій абстрактній дорозі, яка виражається відчуття або ідеї, які важливі для них. 2.Computer studies is a subject in many schools. Many young people have personal computers. Many people use computer at work.We cannot imagine our life without computers. hey can do calculations very quickly, no man is capable of doing such calculations so quickly. They store information, they help to type all sorts of papers.In order to work on the computer you should have many skills. Computer techniques improve with every passing year.
3. 1a2a3b4b5c6b7a8a9b10c11c12b
Білет№20 “Англійська мова Як Світова Мова”. Англійська мова втрачає свої політичні і культурні асоціації і стає властивістю всіх культур. Понад 70 країн в англійській мові світового використання як державна або напівофіційна мова, і в ще 20 англійській мові займає важливу позицію. Вона - головна іноземна мова, що викладається в межах більш всього систем школи у всьому світі, багато газет видаються в англійській мові і це - мова багато радіо і телевізійного радіомовлення. Англійська мова - мова міжнародної комерційної діяльності, головної мови аеропортів, управління повітрям рухом і міжнародного відвантаження. Він - мова науки, технології і медицини, і оцінено, що двох третин всіх наукових паперів сьогодні вперше видаються в англійській мові. Це - мова дипломатії і спорту; він - одна з робочих мов організацій об'єднаних націй і мови, Міжнародним Олімпійським Комітетом. Міжнародна культура пострілу англійською мовою. 70% з усесвітньої пошти пишеться в англійській мові, і 80% зі всієї інформації в електронних пошукових системах запам'ятовується в англійській мові. Англійська інфільтрація іноземних мов часто береться до уваги з жахом. Один з Президентів Франції, Pompidou, рекомендував повернення до повністю незабрудненої французької мови з відміною всього Англіцизму. У офіційному продовольстві поста’ документів і гігантському струмені’ мали бути направленими Французькими виразами замість. Але це є б важко, щоб знищити використання таких близьких Французьких термінівяк le вихідні дні’, le сандвіч’, або le, що паркує’. Французький - не лише забруднена’ мова. У німецькій мові ми знаходимо der Няню’, der Бестселер’ і der Підлітка’. Вихідні дні Il’ піднімаються знову в італійській мові, де ми можемо також знайти la раптово художній’ і il смажене кукурудзяне зерно’. Джинси’ знаходиться майже на кожній мові світу, і в Іспанському ми також маємо млинці’, і sueter’ (светр). Молодь подібно, щоб носити найостанніший тренерський стиль shoozy’. Але це вторгнення не однобічне. Інші мови спокійно добираються їх власний назад надовго. Рідні Англійські спікери, можливо, думають, що вони говорять на чистій’ англійській мові, коли вони говорять про алфавіт, рух, москіта, диван, автогараж, їх піжами або їх боса, але Грек, італійська мова, арабська мова, французька мова, Мова хінді і Голландські спікери, знають краще! 2. All British children must stay at school from the age of 5 until they are 16. State schools are divided into the following types: Grammar schools. Children who go to grammar schools.Technical schools. Some children go to technical schools. Most courses there are either commercial or technical. Modern schools. Boys and girls who are interested in working with there hands and learning in a practical way.Comprehensive schools. These schools usually combine all types of secondary education.There are over 90 universities in GB.There are over 90 universities in GB. They are divided into three types: the old universities (Oxford, Cambridge and Edinburgh Universities), in the 19th century universities, such as London and Manchester universities, and the new universities. Education in Ukraine is compulsory up to the 9th form inclusive. The
stages of compulsory schooling in Ukraine are: primary education for
ages 6-7 to 9-10 inclusive; and senior school for ages 10-11 to 12-13
inclusive, and senior school for ages 13-14 to 14-15 inclusive. If a
pupil of secondary school wishes to go on in higher education, he or shemust stay at school for two more years. Primary and secondary school together comprise 11 years of study. 3. 1a2a3a4c5b6b7a8b9a10b11a12a

БІЛЕТ № 21
text “Universities”
"Університет" Це слово походить від "Universitas" латинського слова, що означає «все». Пізніше, "Universitas" в Лат юридичній мові означає "суспільство, гільдії чи корпорації. Таким чином, в середньовічній академічної використовувати слово означає об'єднання вчителів і вчених. Сучасне визначення університет "установа, яка викладає і досліджує студентів у багатьох галузях передових навчання, присвоєння ступенів і надання коштів для наукових досліджень.
Витоки університетах можна простежити в середні віки, особливо в 12 - 14 століттях. На початку 12 століття, задовго до університетів були організовані в сучасному сенсі, студенти зібралися разом для здобуття вищої освіти в деяких центрах навчання. Перші центри права в Європі, в Болоньї в Італії засновані в 1088 році, в 1115 р. Салерно, Італія медицини, а також Париж, Франція, філософії і теології, засновані в 1150 році. Інші ранні в Європі були в Празі, Чехословаччині, засновані в 1348 р., Відень, Австрія, засновані в 1365 році, і Гейдельберзі, Німеччина, засновані в 1386 році.
Перші університети в Англії було створено в Оксфорді в 1185 році і в Кембриджі в 1209 році. Перший шотландський університет був заснований в Сент-Ендрюс в 1412 році. Для порівняння, з найстаріших університетів у США знаходяться в Гарварді, заснований в 1636 році, і Єльський університет, заснований в 1701 році.
У 15 і 16 століттях, ще три університети були засновані в Шотландії: в Глазго в 1415 році в Абердіні в 1494 році, і Единбурзі в 1582 році. Наступний англійський університет буде заснований не було до 19-го століття - Лондон, в 1836 році. Слідом за цим у кінці 19 і початку 20 століть на основі ряду цивільних вузів. Вони розвинули з провінційних коледжів, які в основному розташовані в промислових районах. Манчестер, наприклад, отримав свій статут в 1880 році, і Бірмінгемі в 1900 році. Крім того, у федеральному університеті Уельсу був створений в 1893 році, складається з трьох коледжів.

topic “Culture and art”.
""Art" is the creation or expression of what is beautiful, especially in visual form. Drawing, painting, sculpture, architecture, literature, music, ballet belong to the fine art".Really when something is extremely beautiful or has great cultural value, we say: "It's art". Art has always been occupation for the few.Art and culture are responses to the higher elements of the human soul and, as such, cannot be bought and sold like tomatoes or shirt buttons.Culture and art are invariably part of our lives. They enrich our outer world and strengthen the love of the beautiful.

Test 1b2b3a4a5a6b7a8c9a10a11b12a

БІЛЕТ № 22
text “HolidaysintheUSA”.
Я хотів би розповісти вам про свята та традиції в США. Так званих державних свят включають Різдво, Новий Рік, День президента, День пам'яті, День незалежності, День подяки, і інші.
Різдво є релігійним святом, яке відзначається 25-ого грудня. В цей день американці відзначають народження Ісуса Христа і співають колядки. Ще одна важлива традиція відправки різдвяних листівок. Люди починають відправки листівки своїм родичам і друзям на початку грудня, вирушаючи додому на Різдво, це ще одна добра традиція. Різдво вважається сімейним святом, і кожна людина має повернутися додому на цій день. Хеловін це свято основному дітей і молоді. 31-го жовтня вони одягаються, як вампіри, відьми і привиди, і йдуть від хати до хати кажучи гаманець або життя. Люди повинні дати їм задоволення в іншому випадку діти будуть жартувати з них.
День подяки теж є одним з найпопулярніших американських свят. Він святкується в четвертий четвер листопада. Це свято сходить до часу, коли перші поселенці, паломники, приїхали в Америку. Їх перша зима була дуже важкою, у них було мало їжі. Навесні індіанці навчили їх саджати та вирощувати нові культури, полюванням і рибальством. Восени наступного року колоністи зробив великий бенкет для індіанців. У День подяки американських сімей зібратися і провести цей день разом. Традиційна їжа подяки є смажена індичка, гарбузові пироги, кисіль, шинка, солодка картопля, та інші смачні страви.

topic “Going abroad”.
Nowadays travelling abroad is very popular. Some people prefer to travel by plane, especially businessmen, because it's the fastest means of transportation. Those who are not short of time usually travel by train or by ship. It takes more time but gives the opportunity to see the country you travel through, its picturesque landscapes and nature.
While travelling abroad you have to go through customs, sometimes several times.

Test 1a2a3c4b5c6b7a8c9c10c11b12a


БІЛЕТ № 23
text “The Underground
Знамените лондонське метро (труби, так як більшість називають) є не тільки найстарішим і найбільшим в світі, воно є одним з найбільш сучасних та ефективних. Він складається з 11 ліній, що охоплюють більшу частину Лондона. Деякі з них мають більше однієї філії, так що краще не забудьте вибрати правильну. Використовуйте LondonUndergroundJourneyPlanner для планування свого маршруту. Кожна лінія має свою назву і різні кольори. Колір знаків коду вказати, де ви можете знайти трубу, яка Вам потрібна. Переконайтеся, що ви йдете на правильну платформу для направлення вашої подорожі.
Труба починає бігати 5.30 ранку і виїхати з Лондона на останній рейс між 12:30 ранку і 1:00 ночі Деякі маршрути починаються пізніше і закінчуються раніше, особливо по неділях. Потяги закінчуються раніше, але кожен рядок змінюється і деякі передмістя, на щастя, будуть обслуговуватися всю ніч послуг.
Уникайте час пік на метро між 08.00 і 09.30 і 18.30.
Ви можете придбати квиток в машиніста або в касі на будь-якій станції метро. Ціна за проїзд залежить від кількості зон, якими ви подорожуєте. Не забудьте купити правильний квиток, перш ніж почати свою подорож, інакше ви можете бути затримані, і доведеться заплатити штраф 10 тарифу.
Ви можете придбати 1 квиток в один напрям або зворотний квиток. Або вибрати один з подорожі карти або карти LT.
Багато станції метро мають автоматичні ворота квиток.
коли ви проходитиме крізь – вставте квиток і вийміть його назад. Якщо у вас є коляска або важкий багаж, попросіть співробітника, щоб відкрив одні із спеціальних широких воріт. Після того як подорож повне або квитка закінчився, ворота відкриються, але машина збереже свій квиток.
Для вашої безпеки, не намагайтеся втримати двері потяга, коли вони закриваються і не забувайте дбати про своїх особисті речі і взяти їх з собою, коли ви залишаєте поїзд.
При використанні ескалатора, тримайтеся правого боку від проходу, щоб люди могли пройти повз вас, якщо вони поспішають. Куріння заборонено в будь-якому місці у метро.
Якщо вам потрібна допомога або керівництво, доброзичливий, добре навчений персонал допоможе вам, і ви також можете поговорити з ним з "Help Points" на багатьох станціях.

topic Different ways of travelling
We all know travelling gives us lots of joy, experience and adventures. It depends on many things such as money, time, health and other things. Mainly travels are of long and short distance. Well, the most popular ways to travel abroad are by plains, trains, ships and buses. If you don’t have much money you can still travel abroad by bus, train or your own car. Travelling by train is very preferable, because it’s both cheap and pretty fast if it’s a through train. Moreover while sitting in a comfortable compartment you can watch a view of the whole countryside.Camping is the best way to spend holidays while not going somewhere abroad.While staying there you can go fishing, hiking, mountaineering, bicycling, swimming and sunbathing.Camping and traveling is the healthiest way of spending holidays.

Test 1с2с3с4a5a6a7c8b9b10c11a12a
БІЛЕТ № 24
text “Sports in Great Britain”.
Спорт відіграє дуже важливу роль для британців. Багато хто з них проводять свій вільний час, граючи у відкритих і закритих ігор, велосипедний спорт, альпінізм, бокс і т.д. національних видів спорту Великобританії є: футбол, гольф, теніс, настільний теніс, гонки і дартс.
Є два види футболу в Британії. Це футбол і регбі. Футбол є традиційним, який грав у багатьох інших країнах світу. Регбі з'явилося в 1895 році в школі Регбі. Він відрізняється від футболу. Наприклад, регбісти можуть нести овальний м'яч під час матчу. В грі у групах по 15 чоловік.
Поло, яке є одним з найпопулярніших видів спорту у Великій Британії, виникла в Шотландії. Гольф в основному грають заможні люди, які відрізняються від крикету. Ця грагралась в школах, університетах і коледжах. Ніхто точно не знає, скільки років цій грі, але деякі форми крикет грали в Англії в 13 столітті.
Англійці люблять гонки і її різні види. Скачки, собачі перегони, веслування і автоспорту є одними з найбільш популярних видів спорту у Великій Британії. Найвідоміші гонки на човнах відбувається в Англії, і це між Оксфордського та Кембриджського університетів.
Є й досить екзотичні види спорту для багатих, таких, як лисиці полювання або просто полювання. Але багато людей проти них зараз, тому що ці види спорту означати вбивство тварин. Цей вид спорту був дуже популярний серед царів англійську мову.

topic “Monetary systems in Ukraine and Great Britain”
The official full name pound sterling is used mainly in formal language and also to distinguish the currency used within the United Kingdom from others that have the same name. As a unit of currency, the term pound originates from the value of one pound Tower weight of high purity silver known as sterling silver. In 1996, Ukraine introduced the hryvnya (UAH) as a new national currency. In order to shore up the hryvnya, in September of the same year the government decreed that Ukrainian banks had to keep at least 75 percent of their currency holdings in the national currency.

Test 1a2c3a4a5b6a7c89a10c11a12b

БІЛЕТ № 25
text “English as One of the Richest Languages”
Англійська є одною з найбагатших мов і є розмовною практично в усьому світі. Але сама мова має тривалу історію розвитку.
Стародавні жителі Великобританії були кельти. Мова, то не була схожий на англійську мову сьогодні. Лише деякі їхні слова залишилися на тій мові, тепер, як кажуть англійського народу. ПотімG.B. була окупована римлянами. Римський період британської історії тривав 465 років. Римляни принесли декілька римських слів в англійській мові: Вулиця, Лінкольн, Донкастер і деякі інші імена. Тоді сакси прийшли й оселилися на землі, вони перемогли. Ці німці були засновниками англійської нації. Поступово прийшли інші германські племена, які поселилися на різних ділянках узбережжя. Серед цих племен були люди називають кути. Коли англи і сакси перетворилася в один, їх називали англо-саксів і англів (англійська мова). Загальна назва вони дали країні, в якій вони оселилися була Англія. Саксів, а також кути називають їх мови англійської мови.
Normanns прийшли потім. Хоча Normanns стали господарями Англії і саксонський став їх слуг, сакси не хотів говорити на їхній мові і Normanns було вивчити англійську, щоб зробити англійську розуміють свої замовлення. Таким чином, англо-саксів "трохи змінився в Normanns став справжній англійський мова майбутнього, і саме тому вимова англійських слів, так відрізняється від їх написання.
В даний час англійська мова є рідною мовою на всьому континенті Північної Америки (США та Канада) на Британських островах, Південної Африки, Австралії та Нової Зеландії.

topic “At the hotel”.
There are plenty of good hotels and you're nearly always sure of finding a room in one of them. Still if you don't want to be disappointed, especially during the holiday season, it's better to reserve a room beforehand. You'll find hotels in all large cities. You enter a large entrance hall or lounge and go to the reception desk. The reception clerk will tell you which is your room, what floor it is on and will give you the key. You will sign the register and give your luggage to the porter who will take it up in the lift to your room. If you need some help you can call the chambermaid by the room telephone. There is usually a laundry and a dry cleaning service at the hotel. You can have your clothes cleaned, washed, ironed and delivered within 24 hours.

Test 1a2a3c4b5b6b7c8b9a10a11c12

БІЛЕТ № 26
text “Business Letters”.
Лист є одним з найбільш важливих та цінних навичок в сучасному діловому світі. Впровадження та розвиток електронних комунікацій зросла необхідність письмової кореспонденції. Більше, ніж будь-коли раніше, є вимога забезпечити прозорість і ефективність у письмовому повідомленні.
Електронна пошта, можливо, знизила потребу в пошті канцелярському приладді і равлики, але вони ще вимагають письменника передати свої думки чітко і лаконічно, відповідно до принципів доброго ділового листа.
Діловий лист є формальним спілкування між людьми або компаніями, так і написано для проведення свого роду бізнес. Наприклад, ви можете написати інформувати читачів про конкретної інформації, створювати пропозиції для клієнтів, зробити аранжування, запросити прайс-лист, подякувати когось за послугу або влаштуватися на роботу. Він відрізняється від особистої переписки друзями в обох його форми і змісту.
Написаннялистівмаєсвоїпідводнікамені, ібагатолюдеййдутьнабагатощо, щобуникнутицього. Навіть якщо це означає втрати бізнесу або клієнтів. Загроза перед порожньою сторінкою або голе екрані комп'ютера може бути більш могутнім, ніж необхідно, щоб написати листа.
Кожна людина в рамках організації у відносинах з клієнтами, тому написання ефективного ділового листа є важливим навиком для кожного власника працівник, менеджер і бізнес. Пітер Друкер, батько науки діловодства, каже: "Як тільки ви один крок вгору по кар'єрних сходах свою ефективність залежить від вашого вміння спілкуватися свої думки в письмовій формі і говорити".
Написання ділового листа займає планування. Перш за все, ви повинні проаналізувати свою аудиторію і визначити цілі. Якою б не була мета, створити лист з цими цілями. Потім вам потрібно зібрати інформацію, створити структуру, написати проект і внести в нього зміни.
У більшості випадків, діловий лист буде перше враження, що ви на когось. Те, як ви пишете лист і етикету ви використовуєте можуть зробити істотний вплив на успіх чи невдачу в бізнесі.

topic “Ukrainian cuisine”.
Ukrainian cuisine has significant diversity and historical traditions. Common foods used include meat, vegetables, mushrooms, fruits, berries, and herbs. In Ukraine, bread is a staple food, there are many different types of bread, and Ukraine is sometimes referred to as the "breadbasket of Europe." Pickled vegetables are utilized, particularly when fresh vegetables aren't in season. Popular dishes: Soup Salads Breads Main course Desserts.

Test 1c2c3a4c5a6c7b8b9b10b11b12c

БІЛЕТ № 27
text “Mass Media in Britain”.
Вранці, перед роботою, а ввечері, коли вони приходять додому, люди в англомовних країнах люблять читати газети і журнали, дивитися телевізор або слухати радіо. Газети, які виробляються у Великобританії, США та інших англомовних країнах, діляться на національні та місцеві. Національні газети ті, які продаються по всій країні: це "TheTimes", "TheGuardian", "TheIndependent", "DailyTelegraph" і "TheFinancialTimes" у Великобританії і «Уолл-стріт Журнал "," TheNewYorkTimes »,« Вашингтон Пост »і« Крісчен сайенс монітор "в США. Є два основних типи національних газет - «популярні» газети і «якість» роботи. Більшість популярних таблоїдів папери - це документи з малим розміром сторінок. Таблоїди розмістити багато фотографій, великі заголовки і короткі статті. Популярних газет легко читати і часто містять мало реальної інформації - вони, як правило, історії про простих людей і події, які забавним або дивним. Приклади такого роду газет у Великобританії є "TheDailyMail", "TheSun" і "DailyMirror". "Якість" документи дають більш читання матеріалів про політику та закордонних справах: своїх статтях більше за розміром і мають багато новин. Вони мають різні сторінки для дому новини, закордонних справ, статті про літературу, бізнесі, моді і так далі. Всі типи газети публікують безліч оголошень. Місцеві газети зазвичай приділяють більше уваги, ніж до місцевих світу або національні новини. Деякі з них щотижневі газети - вони друкуються раз на тиждень. Деякі щотижневі газети зазвичай друкуються в маленьких містах або навіть селах, де люди знають один одного і цікаво дізнатися новини про своїх сусідів і друзів.
Тижневики часто друкувати звіти про весіллях, народження, смерті і новини місцевого бізнесу та політики. Люди в країнах англійської мови більше купувати газети по неділях, ніж у будні дні. Недільні газети мають більш високий тираж, ніж щоденні газети.

topic “MealsinBritain”.
the traditional British breakfast is bacon, eggs or sausages, preceded by fruit and followed by toasts. Britons may eat this breakfast at weekends or on special occasions but prefer a smaller and healthier meal to start a day. Lunch is a light meal and is eaten at school or work. Lunch takes about 40 minutes. Dinner is usually the main meal of the day and consists of two courses. The British are famous forr their love of sweet things and afternoon tea with sandwiches; scones, jam and several kinds of cake, was once a traditional custom. Most working people don't have tea as an afternoon "meal", but they do have a short break in the middle of the afternoon for a cup of tea. Tea is often also drunk with lunch and dinner.

Test 1b2a3a4c5a6a78a9c10a11a12c

БІЛЕТ № 28
text “Sport in the UK”.
Багато видів спорту виникло в Англії. є англійське прислів'я: «Всі роботи і не робить гру Джека нудним хлопчиком". Вони не думають, що гра важливіше, ніж робота, вони думають, що Джек буде робити свою роботу краще, якщо він грає, як добре. тому він рекомендується зробити обидва. Асоціація футболу, або футбол є одним з найпопулярніших ігор на Британських островах грав з кінця серпня до початку травня. Влітку англійський національний спорт є крикет. Коли англійський кажуть: "Це не крикет", це означає ", що це не справедливо", "грати в гру" означає "бути справедливим".
Гольф є головним внеском в Шотландії британської спорту. Варто відзначити, тут цікава особливість спортивного життя у Великобританії, а саме його часто тісно пов'язані з соціальним класом з гравців або глядачів, крім випадків, коли гра, можна сказати, що "національний" вид спорту. Так йде справа з крикет в Англії, які грали і дивилися на всі класи. Це вірно для гри в гольф, всюди на Британських островах середнього класу діяльності. Регбі. любитель різних регбі, є валлійський національний вид спорту грають всі верстви суспільства в той час як в інших місцях, це теж гра для середнього класу. Асоціація футболу робочого спорту є бокс, боротьба, більярд, дартс, і собака-гонок. Що стосується риболовлі стосується це спорт, де те, що спіймали визначає клас рибалки.
Ходьбаіплаванняєдвоманайбільшпопулярнихспортивнихзаходів, будучимайжеврівніймірівживаютьсячоловіківіжінок. Снукер (більярд), більярд і дартс є наступні найпопулярніших видів спорту серед чоловіків. Аеробіка (keep-підходять вправи) і йога.сквош і їзда на велосипеді є одним з видів спорту, де участь росте в останні роки.
Є кілька місць у Великобританії, пов'язаних з певним видом спорту. Одним з них є Вімблдон, де все-Англія лаун-тенісу Чемпіонат проводиться в липні (з 1877). Інша є Уемблі - стадіон на півночі Лондона, де міжнародні футбольні матчі, фінал Кубка та інші події відбулися з 1923 року.

topic “Healthy way of life”.
healthy food is a very important factor. Overeating causes many dangerous diseases. We shouldn’t snack and we should have breakfast. We should eat low-fat food, more fruit and vegetables, meat, milk products, which are rich in vitamins and proteins. We shouldn’t eat at night. If you keep to a diet, you must do it carefully, because sometimes diets may be harmful. Besides, to be healthy, a person must stop smoking and drinking much. Besides, nowadays there is a problem of taking drugs, especially among young people. It causes many diseases and leads to death. And the best way to be healthy is to go in for sports. Sport is very important in our life. It is popular among young and old people. As for me, I like to go in for sports very much.

Test 1c2b3c4a5b6b7a89a10b11a12c

БІЛЕТ № 29
text “The Olympic Games”.
Олімпійські ігри є одним з найбільш видовищних нагадування боргу ми зобов'язані грекам.
Оригінальні Олімпійські ігри проводяться кожні чотири роки на честь Зевса, верховного бога грецької релігії. Перша згадка про іграх датується 776 р. до н.е., але вона впевнена, що вони існували до цього. Вони проходили безперервно протягом більше 1000 років, поки вони були скасовані за царювання царя Феодосія близько 392 р. н.е. олімпійське свято було великим об'єднуючим зв'язок між незалежні міста-держави Греції.
Важливим спорту в оригінальній Олімпійських ігор були біг, стрибки, боротьба, метання обговорення та метання списа. Тільки чоловіки змагалися, і вони не носили одягу, щоб мати більшу свободу рухів. Кожен учасник повинен був взяти олімпійську Клятву - це обіцянка бути спортсменом, як мода.
УсучаснуепохуОлімпійськийпочалисяв 1894 році, колифранцузбаронП'єрдеКубертенвирішиввідродитидавньогрецькутрадиціюсвяткуванняздоров'я, молодістьісвітзісвятомспорту. Барон де Кубертен був створений Міжнародний олімпійський комітет (МОК) і перший модем олімпіада відбулася в Афінах у 1896 році. З тих пір Олімпійські ігри проводилися раз на чотири роки тільки два винятки у зв'язку з двома світовими війнами.
ХочасучасніОлімпійськіігриобійнятивесьсвіт, зв'язокзГрецієювсещедужесильна. Факел вноситься на всьому шляху від Греції, здійснюється за допомогою реле бігунів, щоб запалити Олімпійський вогонь якого бомжі все через ігри. Як і в давньогрецьких часів, конкуренти і раніше приймати Олімпійські присяги.

topic “Shopping
Shopping is a part of our daily life. And we have to deal with it whether we like it or not. There are people who hate going shopping. So they make a list of what they need and run through stores buying the needed things. Sometimes they even don't care about the price. And there are people who go from store to store looking for goods of better quality and lower price. Those don't worry about the time they spend shopping.

test
1b2b3a4c5a6a7c8b9a10c11a12b
БІЛЕТ № 30
text “Valentine’s Day History
Це знову цей час. Час купувати маленькі валентинки з повідомленнями типу "Будь моїм" і "Ти вершина". Настав час для всіх найкращих цукерок, щоб вийти. Але найголовніше, це час, щоб показати своїм милим, як сильно ви їх любите. Хіба це не здорово, що у нас є цілий свято, присвячене любити один одного? День Святого Валентина має сумнівне походження. Існують три основні теорії про те, як він з'явився на світ.
Деяківченівважають, щовоноприйшловідримськогосвята 15 лютогозваний Lupercalia, виконанихдлязабезпеченнязахистувідвовків. Інша теорія полягає в тому, що День Святого Валентина на честь двох християнських святих на ім'я Валентин. Один жив уРимі в AD 200 і заміжніх молодих пар проти закону тодішній імператор ClaudisII.
Другий, який жив у місті, приблизно в 60 милях від Рима, зробив великі друзі з дітьми в місті. Пізніше він був не в тюрму за поклоніння богам права. Діти пропустили його настільки, що вони кидали крізь прути решітки своєї камери вікно. Обидва були страчені 14 лютого в Римі. В AD 469, Санкт-Папа Геласій Я назвав 14 лютого День Святого Валентина.
Третя теорія англійського походження. Багато хто вважав, що птахи вибирали своїх товаришів по сей день. Якими б не були походження, День святого Валентина відзначається по-різному на протязі багатьох років. Спочатку, імена всіх дам в місті було введено в капелюсі, і люди б кожному зробити один. Ця дама стане його Валентина. Більшість молодих людей будуть купувати подарунки для своєї валентинки. Іноді вони були дуже дорогими!
У 1400-х років, однак, ситуація змінилася, і День святого Валентина став менш про подарунків і - отримувати і більше про визнання в любові.
Шкода, що він почав переміщатися назад, останнім часом, подарунки, квіти, цукерки та менталітет. Замість того щоб витрачати багато грошей, кажучи: "Я тебе люблю" з квітами і цукерками, зробити це, дарувати подарунки, які йдуть від серця, а не обов'язково в магазині.

topic “Economy of Ukraine and Great Britain”.
Ukraine is an agro-industrial country. Ukraine is rich in natural resources. The main minerals are iron ore, coal, rock salt cement, gypsum uranium, different metals and other natural resources . However, today’s industries are unable to satisfy the consumers’ wants because they are not integrated into the world process of economic , technological and scientific progress. The national industries have low standard in processing raw material and outdated and worn-out production equipment. Ukraine is one of the world’s most productive farming regions and is known as ”Europe’s granary”. Great Britain is one of the world's leading industrialized nations. It has achieved this position despite the lack of most raw materials needed for industry. Great Britain has abundant supplies of coal, oil, and natural gas. Production of oil from offshore wells in the North Sea began in 1975, and the country is self-sufficient in petroleum. Other mineral resources include iron ore, tin, limestone, salt, china clay, oil shale, gypsum, and lead.

test
1a2c3a4a5b6b7c8d9a10c11a12b
15

Приложенные файлы

  • doc 24007667
    Размер файла: 227 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий