3.3 Організація робочого місця верстатника і його планування


Изм.
Лист
№ докум.
ПідписьДата
Лист
КП 56 15 0302 000 ПЗ
3.3 Організація робочого місця верстатника і його планування
Робоче місце верстатника — це ділянка виробничої площі цеху, на якій розташований верстат з комплектом пристосувань, допоміжного і ріжучого інструменту, а також технічна документація та інші предмети і матеріали, що знаходяться безпосередньо у розпорядженні робітника. Робоче місце є основною ланкою будь-якої виробничої структури, де виробляють механічну обробку на верстатах, тому дуже важливо, щоб воно було раціонально організовано.
Під організацією робочого місця розуміють впорядковане розташування верстата (верстатів при багатоверстатному обслуговуванні), організаційної оснастки (тобто інструментальних шаф, підносів і лотків для інструментів, стелажів для верстатних пристосувань, планшетів і рамок для технічної документації та ін), а також інших пристроїв, що забезпечують станочнику необхідні умови для високопродуктивної і безпечної роботи. Раціональна організація робочого місця включає в себе його планування, оснащення та обслуговування.
Під плануванням розуміють найбільш доцільне розміщення на виробничій площі робочого і верстатного обладнання, матеріалів, підйомно-транспортних засобів і оргоснастки. При плануванні робочого місця в першу чергу необхідно враховувати робоче положення верстатника, а також значення і характер робочих зусиль (статичних, динамічних), обсяг і темп виконуваних рухів, ступінь точності операцій і т. п. Для здійснення переважної більшості верстатних робіт характерна робоча поза стоячи (вертикальне положення тулуба або нахил його вперед на 10... 15°), що забезпечує найкращі умови для огляду, можливість розвитку великих зусиль і рухів з великою амплітудою.
Оснащення робочого місця включає в себе технічні засоби, необхідні для виробництва певних видів робіт та їх контролю (верстати, підйомно-транспортні пристрої, технологічну і організаційну оснастку, вимірювальні пристрої), а також засоби, що забезпечують комфортні умови і безпека праці на робочому місці (відповіднеЗмн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
КП 56 15 0302 000 ПЗ
освітлення, обмеження рівня шуму і вібрацій, засоби зв'язку, естетичні заходи та ін).
Технологічна оснастка — це засоби, що забезпечують виконання технологічного процесу з заданими параметрами: верстатні пристосування, ріжучий, допоміжний і вимірювальний інструменти.
Організаційна оснастка — це засоби для розміщення і зберігання технологічної оснастки, а також для полегшення праці та забезпечення його безпеки. Зазвичай до неї входять: засоби для зберігання верстатних пристосувань, ріжучого, допоміжного та вимірювального інструменту (шафи, тумбочки, етажерки тощо); засоби для зберігання матеріалів, заготовок і оброблених деталей (тара, стійки, стелажі тощо); засоби для розміщення технічної та технологічної документації (планшети, полиці, ящики та ін); засоби, що забезпечують нормальні умови протікання технологічного процесу (виробнича меблі, місцеве освітлення, засоби зв'язку тощо).
Всі робочі місця верстатників в обов'язковому порядку обладнати гратами під ноги або сходинками з суцільним настилом. Їх варто виготовляти з електроізоляційних матеріалів (сухої деревини, пластмаси). Решітки застосовують у тих випадках, коли при обробці утворюється велика кількість стружки; деталі, оброблювані на шліфувальних верстатах, мають малі припуски, тому біля таких верстатів зручніше мати сходинку із суцільним настилом. Висоту розташування решіток сходинок від підлоги вибирають в залежності від росту робітника, а їх габаритні розміри — виходячи з того, щоб не було перенапруження м'язово-зв'язкового апарату робочого (підсвідома боязнь оступитися змушує робочого постійно тримати м'язи ніг в напруженому стані, що викликає їх хронічне стомлення, що супроводжується тремтінням або зведені судомою м'язів).
Обслуговування робочого місця — це комплекс заходів щодо забезпечення його засобами і предметами праці, а також послугами з метою створення необхідних умов для високопродуктивної, ритмічної і безпечної роботи. Особливу увагу при обслуговуванні робочого місця приділяється щоденного прибирання Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
КП 56 15 0302 000 ПЗ
верстата і близько верстатного простору (очищення від стружки, мастильно-охолоджувальної рідини (МОР), олії та ін). Цю роботу виконує верстатник.
Система 5С – п'ять простих принципів раціональної організації робочого простору.
1С – Сортування
Три головні показника, які допомагають проводити оцінку необхідності предмета.
Необхідність предмета при виконанні поточної діяльності.
Частоту, з якою предмет використовується.
Кількість предметів, необхідних для поточної діяльності.2С – Створення робочого місця
Створення робочого місця – це визначення місця і розміщення необхідних речей таким чином, щоб їх було легко використовувати, знаходити і повертати на місце.
3С – Утримання в чистоті
Утримання в чистоті (прибирання) – це знаходження проблемних місць в процесі прибирання робочого місця, а також його підтримання в чистоті.
4С – Стандартизація
Стандартизація – визначення та візуалізація зрозумілих і простих правил, дотримання яких необхідно для підтримки і вдосконалення стану робочих місць (а не просто створення документа).
5С – Удосконалення
Вдосконалення означає виконання дисципліни, постійне поліпшення і підвищення стандартів 5С.

Приложенные файлы

  • docx 23878220
    Размер файла: 23 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий