1Практика з використання комп


Практика з використання комп’ютерної техніки
Завдання з теми: Основи програмування мовою С++
*Низький рівень складності
Забезпечити зрозумілий інтерфейс програми при виведенні даних в консоль.
Оголосити змінні за допомогою яких можна буде порахувати загальну суму покупки товарів у супермаркеті. Передбачити можливість покупки кількох одиниць одного товару. Наприклад 2 плиток шоколаду, 1 банки кави і 3 пакети молока. Кількість одиниць товару – ціла, ціна товару – дробова.
Оголосити дві змінні типу int і привласнити першій числове значення, друга змінна дорівнює першій змінній збільшеній на 3, а третя змінна дорівнює сумі перших двох.
Оголосити змінні, для підрахунку загальної кількості предметів для сервірування столу. Кількість персон за столом задає користувач. Наприклад 6 чашок, така ж кількість блюдець і ложок.
Створіть 4 змінні з різними типами даних і запропонуйте користувачеві ввести в них значення. Після введення, відобразіть їх на екрані.
Створіть 5 змінних типу char, запропонуйте користувачеві ввести слово з п'яти букв і покажіть ці символи (слово) на екран.
Користувач повинен ввести 2 числа. Вам треба показати на екран добуток цих чисел, суму і різницю. Покажіть так само середнє арифметичне цих введених чисел.
Користувач повинен ввести три дробових числа, знайти їх середнє арифметичне та залишок від ділення (залишок – ціле число).
Користувач повинен ввести три числа. Розробити програму для знаходження найбільшого з них.

Приложенные файлы

  • docx 23743750
    Размер файла: 14 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий