посвята 2011


Сценарій Посвяти в студенти – 2011
31 серпня 2011 року
Будинок органної та камерної музикипочаток о 16 год.
Виступ органістки
По завершенню звучать позивні, на сцену виходять ведучі
Вед.1: Пані та панове! Ми раді вітати вас на урочистому вечорі з нагоди 13 дня народження білоцерківського інституту економіки та управління!
Вед. 2: Доброго вечора усім, хто прийшов сьогодні відзначити разом з нами одразу 3 свята: день народження, початок нового навчального року та посвяту в студенти наших юних друзів-першокурсників!!!
Вед. 1: 13 років – наш рідний інститут вже майже дорослий! Ми пишаємося, що є студентами одного з найкращих вишів нашого регіону!
Вед. 2: і у цей святковий радісний день давайте всі разом побажамо одне одному та нашому інституту добра, злагоди, процвітання та довгих років життя!!!
Вед. 1: З днем народження, інституте! З днем народження, велика родина його випускників, студентів, викладачів та друзів!!! Нехай нас стає щороку більше!
Вед. 2: А зараз саме час офіційно відкрити наше свято. Тому длі виконання державного гімну України просимо усіх встати!
ГІМН
Вед. 1: Наш інститут має свою неповторну історію. Її творили люди, яким небайдужа доля української молоді, які прагнули зробити інститут, де буде комфортно кожному.
Вед 2: Де кожен студент буде оточений увагою та повагою наставників, де всі навколо – друзі і колеги. Де народжуються блискучі професіонали.
Вед 1: І саме одного з батьків-засновників нашого інституту я і запрошую зараз до слова! Зустрічайте: перший проректор Білоцерківського інституту економіки та управління Петро Вадимович Шишковський!
Виступ Петра Вадимовича
Вед 2: 13 років з нами поруч йшли добрі друзі. Вони ділили з інститутом, що дорослішав, усі його великі і маленькі радощі, вболівали за перемоги. І сьогодні ці добрі небайдужі люди прийшли до нас на свято! Тож давайте вітати на сцені нашого першого почесного гостя – заступник міського голови _______________________________________________________!
Виступ гостя
Вед 1: Наш інститут випустив у світ кілька сотень висококласних фахівців. За роки існування він подарував світові безліч молодих кадрів, які сьогодні є нашою гордістю. Наші студенти – талановиті, натхненні, завзяті. А ще – артистичні, творчі та співучі. Як от наша юна зірочка – студентка спеціальності «правознавство» Анастасія Горобченко! Вітаємо її на нашій святковій сцені!
Виступ Насті
Вед 2: Наше свято було б не повним без теплих слів привітань від наших дорогих друзів! Тому для вітального слова я запрошую на сцену ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________!
Виступи гостей
Вед 1: Настав час для приємної та хвилюючої церемонії для усіх наших першокурсників. За мить вони отримають залікові книжки і офіційно стануть студентами – приєднаються до великої галасливої та веселої родини! І за традицію першими запрошуються на цю сцену першокурсники спеціальності ПРАВОЗНАВСТВО!
Вед 2: підтримаємо оплесками наших молодих товаришів! Піднімайтеся на сцену! Для вручення подарунків та залікових книжок я запрошую на сцену декана соціально-правового факультету Ярослава Віталійовича Новака та завідувача кафедри права Валентину Іванівну Токареву!
Вручення
Вед 2: Вітайте цих юних хлопців і дівчат – вчорашніх школярів, які сьогодні знайшли тут своїх нових добрих друзів на все життя! Нехай вам щастить у навчанні! Проводимо їх оплесками на місця!
Вед 1: А щоб навчання здавалося вам легким, як музика, для вас грає молодий і надзвичайно талановитий композитор і піаніст, студент спеціальності «Фінанси» Олександр Русанов! Зустрічайте маестро!!!
Виступ Саші Русанова
Вед 2: Для проведення церемонії посвяти в студенти ми запрошуємо на сцену студентів першого курсу спеціальності «Фінанси» та декана економічного факультету Михайла Вікторовича Півторака!
Посвята ФН
Вед 1: Вітайте наше молоде покоління фінансистів! Проводимо їх на місця у залі! І нехай прекрасним подарунком на згадку про цей визначний для вас день стане чарівний танець у виконанні кращої грації нашого інституту студентки спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Наталії Фадєєвої!
Танець
Вед 2: І знову привітання від гостей! _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Вед 1: Отже, нам 13! Хтось забобонний скаже – нічого собі дата?! А ми вважаємо, що кожен рік для нашого інститут неповторний! Ми вирушаємо у новий 13й навчальний рік з новими надіями, він принесе нам чимало приємних клопотів і хвилювань. Він обов’язково запам’ятається нам як рік приголомшливих перемог і успіхів!
Вед 2: А хтось відзначився у році, що минув! При чому так відзначився, що заслужив на подяку від керівництва нашого вишу! Тож – для нагородження кращих студентів та викладачів я запрошую на сцену петра вадимовича шишковського – першого проректора нашого інституту!
Нагородження кращих
Блок «подарунок студентам-першокурсникам»
Вед 1: І ще один сюрприз! До нас завітала майбутня супер-зірка хіп-хопу Дмитро Шапран – студент спеціальності «правознавство»! скоро його ім.’я знатиме весь світ – а поки що йому аплодуємо ми!!!
Діма Шапран
Вед 2: нехай лунають пісні на честь білоцерківського інституту економіки та управління! Для вас співає анастасія горобченко!!!
Настя горобченко
Вед 1: Студенти нашого інституту мають змогу проявити себе в будь-якій сфері захоплень і інтересів! Вони стають переможцями спортивних змагань, співають, танцюють, грають, фотографують… Але найбільшої слави у місті та за його межами здобула наша команда квн – «Н2У» - володар кубку міського голови 2010 року, багаторазовий лауреат всеукраїнського фестивалю квн «жемчужна у моря», півфіналіст студентської ліги квн україни! І просто зараз вони запропонують вам хвилинку гарного настрою!
Квн
Вед 2: От і підійшов до завершення наш святковий вечір.
Вед 1: Нехай щастить усім нам у новому навчальному році! Нехай віе буде легким і приємним!
Вед 2: до зустрічі у навчальних аудиторіях!!!

Приложенные файлы

  • docx 23670499
    Размер файла: 18 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий